Başlıksız-4-1 Hakkımızda

Şantiyeciniz, üç kuşaktan gelen bilgi birikimini devralarak inşaat sektörünün satın alma ezberini bozuyor. Genç, enerjik ve kendisini bu sektöre adamış profesyonel bir kadroyla hizmet veriyor.

Şantiyeciniz, inşaat şantiye kurulum sürecinin en başından bitimine kadar pazarın ihtiyaç duyacağı bütün ürünlere ulaşmasını sağlayan çevrim içi bir tedarik zinciridir. Satın alma zorluklarını en aza indirerek zaman, enerji ve maliyetten tasarruf hedefliyor.

Yalnızca kalifiye satıcıların ürünlerini sunan, ihtiyaca göre eşleştiren, en iyi fiyatı sunan ve siparişleri tamamlamanıza yardımcı olan, zamanınızı, enerjinizi ve maliyetinizi önemli ölçüde azaltan bir çevrim içi satın alma yöneticisi olarak çalışır. Aynı zamanda optimum fiyat seçeneği sunan Şantiyeciniz sektörde doğru konumlanmanızı sağlayarak profesyonel destek verir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin neresinde olursa olsun hâlihazırda bir şantiyesi bulunan ya da şantiye kurmaya hazırlanan yükleniciler, taşeronlar ve kalfaların; şantiye kurulumundan bitişine kadar ihtiyaç duyabileceği tüm malzemeleri tek elden uygun maliyetle alabileceği bir tedarik zinciri sunmak.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektörü için malzeme ve hizmet satın alma ihtiyacında zaman, enerji ve maliyet tasarrufu sağlayarak dünyanın önde gelen çözüm sağlayıcısı olmak.

DEĞERLERİMİZ

Bütünlük;

Yaptığımız her işte etik kurallara uygun, açık ve dürüst davranırız.

Eksiksiz ve Kusursuz Hizmet;

Müşterilerimiz işimizin odak noktasındadır.

Mükemmelliyetçilik;

Yaptığımız her işte en iyi ve sürdürülebilir sonuçları elde etmek için bilgi, beceri ve kaynaklarımızı kullanırız.

Yenilikçilik;

Yeni çözümler geliştirmek konusunda tutkumuzu kaybetmeden, sonuç odaklı çalışırız.