-Nasıl Üye Olabilirim?
https://www.santiyeciniz.com 'a üye olmak için  https://www.santiyeciniz.com/UyeOl.aspx linkinden hızlı bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir, üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
-Şifremi Unuttum ne yapmalıyım?
 Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız https://www.santiyeciniz.com/SifremiUnuttum.aspx linkini kullanabilirsiniz. Gelen ekranda sisteme kayıt olduğunuz mail adresini yazınız ve "Gönder" butonuna tıklayınız. Yeni şifre belirlemeniz için kullanacağınız linki e-posta adresinize hemen göndereceğiz. Kayıtlı mail adresinize gelen aktivasyon mailine tıklayarak gelen sayfada yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

 

 
-Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?
Siteye giriş yaptıkdan sonra Hesabım menüsune tıklayınız, gelen sayfadaki sol en üstte yazan "Üyelik Bilgilerim" sekmesine tıkladıktan sonra "Şifre" kutucuğuna yeni şifrenizi yazın. "Yeni yazdığım şifre geçerli olsun" kutucuğunu tık atıp "Kaydet" butonuna tıklayın. Artık yeni şifreniz geçerli olacaktır.

 

-https://www.santiyeciniz.com' da alışveriş için güvenli midir?

Sitemiz SSL sertifikasına sahiptir. Bu sebeple alışveriş esnasında tüm bilgileriniz güvence altındadır. Ayrıca https://www.santiyeciniz.com tüm bankalarla 3D security güvenlik alt yapısı ile çalışmaktadır.

 

-Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta içi gün içerisinde saat 15:00’dan tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu, mesai saati dışı ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler, sipariş gününe müteakip gelen ilk iş günü kargoya verilir.

 

-Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo, PTT Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

 

-Kargo Ücretli mi?

santiyeciniz.com ’da kargo ücretlidir.
 

-santiyeciniz.com ‘da neden ücretsiz kargo uygulaması yoktur?

 

santiyeciniz.com çoğu firmanın yaptığı gibi satılan ürünlerin fiyatına kargo ücretini dâhil etmez. Bu tarz uygulama yapan sitelerden alışveriş yaptığınızda kargoya ücret ödemediğinizi düşünebilirsiniz. Fakat aslında her ürün başı kargo ücreti ödemiş olursunuz.

Örnek verecek olursak bir ürünün fiyatı 100 TL, kargo ücreti de 10 TL olsun.

Bu ürün sitede 110 TL’ye kargo ücreti dâhil satıldığında aynı üründen 2 adet almanız durumunda, her üründen 10 TL kargo ücreti alacağından fazladan 10 TL kargo ücreti ödemiş olacaksınız.

santiyeciniz.com olarak ürünlerimizi anlaşmalı kargo şirketleriyle, mümkün olan en düşük ücretlendirme ile siz müşterilerimize gönderiyoruz.

Bu nedenle sitemizde ücretsiz kargo uygulaması mevcut değildir.

 

-Kapıda ödemeniz var mı?

Evet. Ancak bu yöntem, toplu siparişleriniz için geçerlidir. Kapıda ödeme yöntemi,  PTT Kargo ile "Nakit " olarak geçerlidir. Bunun yanı sıra Mail Order ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 

-Telefondan sipariş yapabilir miyiz ya da Whatsapp Sipariş Hattınız mevcut mudur?

Evet. Telefon ile sipariş hattımız : 0212 451 01 46 numaralı telefondur. 

WhatsApp Sipariş Hattımız  ise: 0553 069 73 16 ve 0553 880 05 41 numaralı telefondur.

 

-Fiziki olarak mağazanız mevcut mu?

Evet. Mağazamız İstanbul Mahmutbey İSTOÇ  içerisinde 32. Ada No: 21-23 adresindedir. Ayrıca Altınşehir ve İSTOÇ içinde ikinci bir depomuz da mevcuttur. Adres detayı ve ulaşım için:  https://www.santiyeciniz.com/iletisim.aspx linkinden bilgilerimize ulaşabilirsiniz. 

 

-Satın aldığım ürünü iade edebilirim?

Evet. Yasa gereği iade etmek istediğiniz ürünleri 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Öncelikle müşteri temsilcilerimizle görüşüp durumu bildirmenizin ardından, satın alınan ürünler, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak, ambalajı sağlam, varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle geri teslim edilmek zorundadır. Ürünlerin sevkiyat masrafı veya kargo ücretleri gibi masraflar alıcılar tarafından ödenecektir. İade edilen ürünlerin tekrar satışa uygun olması gerekmektedir. 

 

-İade edilen ürünlerin ücret iadesi ne zaman yapılır?

İade için gönderdiğiniz ürünlerin ücreti siparişinizi oluşturduğunuz ödeme şekli ile 14 iş günü içerisinde iade edilecektir.